Oferta naszego biura obejmuje szeroko rozumianą architekturę. Projektujemy całościowo domy, przebudowujemy lub odświeżamy już istniejące obiekty. Przygotowujemy wymaganą dokumentację budowlaną wraz z wszystkimi branżami oraz załatwiamy sprawy urzędowe.

Projektujemy wnętrza domów, mieszkań jak i obiektów komercyjnych wg. wytycznych naszych Klientów, ale zgodnych z naszym zmysłem postrzegania estetyki.

Projekty wnętrz dzielimy na:


Projekt Koncepcyjny

Dla tych którzy potrzebują kilku wskazówek, nowego spojrzenia na układ funkcjonalny wnętrz proponujemy opcję Projektu Koncepcyjnego. W swojej okrojonej formie zawiera kilka koncepcji układu w formie rzutów. Mood Board w formie plansz, na których są zawarte propozycje ogólnej kolorystyki, stylistyki mebli oraz całościowego charakteru wnętrz.

Projekt Kompleksowy

Dla osób, które chcą większych zmian i czegoś skrojonego pod ich indywidualny styl proponujemy opcję Projektu Kompleksowego. W tej opcji zawierają się wszystkie elementy Projektu Koncepcyjnego, wizualizacje w formie 3D, pełną dokumentację techniczną, zestawienia ilościowe i materiałowe wraz z wycenami.

Projekt Autorski

Opcją dla tych, którzy nie mają czasu zajmować się nadzorowaniem przebiegu prac budowlanych oferujemy Projekt Autorski. Zawiera w sobie wszystkie elementy Projektu Kompleksowego. Regularnie nadzorujemy miejsce prowadzonych prac remontowych, zamawiamy wyposażenie i dbamy o to aby wszystko dotarło na czas. Pozostajemy w stałym kontakcie z montażystami i wykonawcami.

Porady Projektowe

W przypadku osób, które nie chcą radykalnych zmian a jedynie jednorazowe spotkanie oferujemy Porady Projektowe.

Zapraszamy do współpracy